top of page
Hizmetlerimiz
İşitme Cihazları 
Tam anlamıyla sağlıklı olmanın işitme sağlığıyla mümkün olduğuna inanıyoruz. Tüm işitme kaybı seviyeleri ve ihtiyaçlarına yönelik geniş bir işitme cihazı portföyüyle hastalarımızın kullanım tercihlerine en uygun cihazı kolaylıkla seçebiliriz.
KİŞİYE ÖZEL KULAK KALIBI
KULAK KALIBI , İŞİTME CİHAZI İÇİN KİŞİYE ÖZEL KULAK KALIBI
İşitme cihazı kalıpları kişiye özel yapılmaktadır. Pediatrik hastaların 6 ayda bir, yetişkin hastaların ise yılda bir kez kalıplarını yenilemeleri önerilir. Kulak kalıpları daha kaliteli ses iletimi için günlük olarak temizlenmelidir.
İŞİTME CİHAZI PİL VE AKSESUARLARI
İŞİTME CİHAZI UZAKTAN KUMANDASI
NUEAR TruLink Remote kullanarak akıllı telefon olmadan bellek ve ses seviyesini kontrol edebilir, işitme cihazlarınızı susturabilir ve diğer özelliklerini açıp kapatabilirsiniz.
ŞARJ OLAN İŞİTME CİHAZLARI
Kullanıcı rahatlığı düşünülerek tasarlanmış olan çevreci, kolay teknolojimiz seçili REXTON işitme cihazlarının gün boyu rahat kullanılmasını sağlamak için, gece boyunca şarj imkanı sunar.Cep telefonunuzu şarj eder gibi, cihazlar da gece 6 saat şarj olduktan sonra tüm gün kullanılmaya hazır hale geliyor.
İŞİTME TESTİ
İŞİTME TESTİ
Normal işitme sınırlarının üstünde olan eşikler, işitme kaybı olarak adlandırılır.Eğer işitmenizde zayıflık veya konuşmaları ayırt etmede zorluk yaşadığınızı düşünüyorsanız hemen bir işitme testi yaptırın
bottom of page