top of page

Tamir,Bakım & Yedek Parça 

İşitme cihazları için 2 yıl garanti süresi verilmektedir. İşitme cihazının yetkili servisin dışında müdahele görmesi garanti şartlarını ortadan kaldırmaktadır.

Özellikle garanti süresinin bitiminden sonra işitme cihazının tamiri ve bakımı sadece TSE 12426 Hizmet yeterlilik belgesine sahip teknik servislerde yaptırılmalıdır.

Gelişi güzel servislerde işitme cihazı tamiri, işitme cihazı verimliliğini düşüreceğinden işitme cihazı kullanımından memnuniyet azalacaktır.

İşitme cihazı tamiri, servisi ve bakımında firmamızı tercih etmeniz halinde konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerimiz TSE 12426 belgeli labaratuvarımızda sizlere yardımcı olacaklardır.

Yeni almış olduğunuz ürünler fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamındadır. Belirli modellerde +3 yıl Uşak İşitme garantisi vardır. Ancak kullanıcı hatalarından arızalanan işitme cihazı garanti kapsamında dışındadır.

Herhangi bir nedenden bozulan işitme cihazların, tamir bakım ve servis hizmeti mevcuttur.

6 ayda bir ücretsiz bakım ve temizleme hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Bu bakım, işitme cihazınızın kullanım ömrünü uzatır, randımanlı kullanmanızı sağlar.

Yeni almış olduğunuz işitme cihazı 2 yıl içinde 3 defa tamire gelirse (Kullanıcı hataları hariç) işitme cihazınızı yenisiyle değiştiriyoruz. Tamire ve bakıma gelen işitme cihazlarının, uzman kişilerce tamir ve bakımı yapılır.

İşitme cihazı en az 2 gün testte kalır. Genel bakımı yapılan işitme cihazınız en kısa zamanda size iade edilir.

Teknik Servis İçin

  0546 716 3631

TEKNİK SERVİS, İŞİTME CİHAZI TAMİRİ, BAKIMI VE ONARIMI, TÜM CİHAZLARIN TAMİRİ YAPILIR

Bize Ulaşın Biz Sizi Arayalım

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

bottom of page