top of page
İşitme Cihazı Yardımcı Ürünleri
İşitme cihazları için kablosuz aksesuar serisi Beltone Direct Line, dünyayla bağlantı kurmanızı kolaylaştırır. Televizyon izlerken, müzik dinlerken ya da telefonda konuşurken, stereo sesi doğrudan işitme cihazlarınızda duyabilirsiniz. Taşınabilir mikrofon görevi gören Kişisel Ses Bağlantısı myPAL ile de, her an her yerde çeşitli kaynakların sesleri yine ek aygıta gerek kalmadan işitme cihazlarınıza ulaşır.
Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı
beltone-dogrudan-telefon-baglantisi.jpg

Küçük ve hafif Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı’nı giysinize takabilirsiniz. Telefonunuz çaldığında tek yapmanız gereken Telefon Bağlantısı’nın düğmesine basmaktır. Karşı tarafın konuşmasını direkt işitme cihazlarınızda duyarsınız. Üzerindeki mikrofon da sizin sesinizi alıp karşıya ilettiğinden, elleriniz serbest halde konuşabilirsiniz.

Telefon çağrıları için kullanmadığınız zamanlarda uzaktan kumanda görevi görebilir. Cihazlarınızın programlarını değiştirmek ve ses şiddetini üzerinden ayarlamak çok kolaydır. Ayrıca SmartRemote uygulaması ile kullanarak, Android telefonunuzu tam kapsamlı bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Telefonda iletişim bundan daha kolay olamazdı.

Beltone Doğrudan Televizyon Bağlantısı
Beltone Doğrudan Uzaktan Kumanda
beltone-dogrudan-uzaktan-kumanda.jpg

İki işitme cihazınızda ses şiddetini ayarlamaya, program değiştirmeye ve kablosuz bağlandığınız televizyon, bilgisayar ya da stereo sistem arasında geçiş yapmanıza imkan tanır. Büyük ekranı ve kontrol tuşları sayesinde kullanımı kolaydır.

beltone-dogrudan-televizyon-baglantisi.j

Televizyondan gelen yüksek kaliteli stereo sesi ek bir aygıta gerek kalmadan direkt işitme cihazlarınıza aktarır. Ayrıca müzik seti ve bilgisayarlarla da kullanılır ve yalnızca Beltone’da bulabileceğiniz Dolby® Digital Dönüştürme özelliği sayesinde ise neredeyse tüm televizyonlarla uyumludur.

Beltone Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL)
beltone-mypal-pro.jpg

Yüz yüze olmayan iletişim, işitme cihazı kullansın-kullanmasın herkes için zor olabilir. Beltone myPAL sayesinde duymak istediğiniz kişiyi gürültülü ortamlarda bile doğrudan işitme cihazlarınızda net biçimde duyabilirsiniz.

  • 25 metreye varan (arada engel olmadığında) kablosuz iletim kapsamı sayesinde uzağı yakın eder

  • Anlaşılır, net ses için direksiyonel (yönlü) mikrofon

  • Düşüş Algılama: 75 cm'den fazla bir yükseklikten düştüğünde, işitme cihazına ses iletimini keser ve dinleyicinin rahatsız olmasını önler

  • şıklı gösterge, myPAL'in çalışma durumunu gösterir

  • Tüm gün güvenle kullanım sağlayan 10 saatlik pil ömrü

  • myPAL Pro bir yüzeye yatay olarak konduğunda masa moduna geçer ve birden fazla konuşmacının sesini net biçimde dinleyiciye aktarır. Yemekler, iş toplantıları ve grup ortamları için ideal.

  • Farklı bağlantı seçenekleri: FM modu, harici ses girişi

2.4 GHz kablosuz teknolojisi ile kendi kişisel kablosuz ağınızı nasıl kullanabileceğinizi izleyin
bottom of page